Стаття "http://zakarpattya.net.ua/News/61330-Zakarpatskyj-znaxar-likuye-rak-cilyushhymy-travamy"

Закарпатський знахар лікує рак цілющими травами

— До мене приходять із раком, червоною вовчанкою, важкими формами туберкульозу, варикозним розширенням вен. Переважно це ті, хто перейшов уже всіх лікарів, каже 50-річний Іван Буркало з села Підвиноградів Виноградівського району Закарпаття. — Буває, ставлю на ноги безнадійно хворих. І то за два-три місяці.

Буркало — цілитель у третьому коліні. Знахарями були його дід і батько. Жили вони на Тячівщині в Лопухові. До них роками їздили лікуватися люди з усього Радянського Союзу.

Приймає хворих удома. Ліки робить на основі цілющих трав. Настойки та мазі готує за півдоби чи добу наперед.

— Півроку тому лікувався в мене чоловік із Верхнього Водяного Рахівського району, — переглядає записи. — Його виписали додому помирати. Лежав в онкології, мав рак горла. Медики не обіцяли йому більше двох місяців життя. Приїхав до мене, я його оглянув і кажу: ”Якщо послухаєте мене — будете жити”. Підготував йому спеціальні настої, чаї, відвари, мазі з трав. Пив їх три місяці. Після перших разів усе боліло, пекло. Але він терпів, не кинув лікування. За три місяці став на ноги — поправився на 27 кілограмів. Тепер здоровий.

Іван Буркало каже, усі хвороби йдуть зсередини.

— Сіно в полі скосимо, а на тому місці виростає отава, — пояснює. — Так і з організмом: зовні хворобу залікували, а причина залишилася. Де слабший орган — туди й недуга чіпляється. У жінок, наприклад, найуразливіші місця — груди, лімфовузли та гінекологічні органи. Очищати організм потрібно комплексно. Щоб забрати причину будь-якої хвороби, треба очистити насамперед кістки та кров.

У жінок найуразливіші місця — груди, лімфовузли та гінекологічні органи

Трави знахар збирає в екологічно чистій місцевості: високо в горах на Тячівщині. Деякі йому привозять із Кавказу, Приморського краю та півночі Росії.

— Основних маю 30 трав. Це женьшень, родіола рожева, солодка гола, нагідки лікарські, губка.

До будинку Буркала заходить літня жінка. Приїхала з Мукачевого. Скаржиться на болі у шлунку, запаморочення. Той оглядає її очі, язик, колір обличчя, спину.

— У вас часто скаче тиск, є проблеми з товстою кишкою, починаються негаразди з лівою ниркою, — діагностує. — Це спадкове. Маєте жовтий язик — теж недобре. Язик має бути рожевий. Часто у вас сохнуть губи — це від шлунку. Тому не рекомендую проводити багато часу на відкритому сонці, не купайтеся в гарячій воді.

Пропонує жінці двомісячний курс фітолікування. Каже, підготує їй спиртову витяжку та мазі рослин. За ліками можна приїжджати через дві доби. Вживати їх потрібно перед кожним прийомом їжі. Фітопрепарати знизять кислотність організму.

Зазвичай Іван Буркало просить прийти до нього на повторний огляд через один-два місяці.

— Очищати організм навіть здоровим на перший погляд людям раджу щонайменше двічі в році — навесні та восени. Тоді ніяка хвороба не чіплятиметься. Я вже 15 років не їм жирного, м’ясного, солодкого, солоного, не п’ю воду та не їм рідкого. І не хворію.

Лікувати Буркало почав після смерті батька 1993 року. Має режисерську освіту, закінчив курси нетрадиційної медицини. До нього приїжджають хворі з усієї України та Росії.Іван Буркало в Однокласниках http://www.odnoklassniki.ru/profile/493218293439Джерело: <a href="http://gazeta.ua/articles/health-newspaper/_ochischati-organizm-treba-kompleksno/338101">Gazeta.ua</a>